اهدای جوایز به دانش آموزان در مراسم روز دانش آموز

دانش آموزان، گل هایي تشنه در جوار جویبارند. آموزگاران، چشمه ساران بهارند و هر مدرسه، سرچشمه آب حیات است. روز دانش آموز، فرصتی برای تجدید عهد با قلم، کتاب، دین و دانش است. هر دانش آموز تلاشگری است که با علم و دانش خویش به جنگ با جهل و نادانی می‌پردازد. سعادت و آینده ي درخشان دانش آموز علاوه بر کسب نمره های‌ عالی در گرو معنویت، انسان دوستی و خداجویی می باشد که کشوری سپید برای خویش و همنوعان خویش سازد.
بنیاد خیریه سلطانی نسب به مناسبت گرامیداشت روز دانش آموز و همزمان با ولادت با سعادت حضرت محمّد صل اله علیه و آله مراسمی برگزار کرد. در این مراسم فرصتی برای همدلی و آشنایی بیشتر بنیانگذار این بنیاد با دانش آموزان بورسیه فراهم گردید و به رسم یادبود هدیه ای به دانش آموزان بورسیه اهداء شد. همچنین از برگزیدگان برتر تحصیلی و ورزشی در سال ۹۸-۹۷ با اهداء جوایزی قدردانی گردید به امید آنکه جرقه ای برای پیشرفت دیگر دانش آموزان بورسیه و تشویقی برای پیشرفت بیشتر برگزیدگان گردد و همچنین جوایز جشنواره تغذیه سالم و مسابقه سیب نیز به منتخبین اهداء گردید.
در این گردهمایی گواهینامه پایان دوره آموزش کامپیوتر که در تابستان ۹۸ در مجتمع علم و صنعت برگزار گردید؛ به دانش آموزان بورسیه تقدیم شد.
بعد از صرف ناهار به مناسبت جشن ولادت با سعادت حضرت محمّد(ص) و امام صادق (ع) دانش آموزان بورسیه نمایشی از حکایت های گلستان سعدی را در این مراسم اجرا نمودند و همچنین تولد دانش آموزان متولد مهر و آبان با پذیرایی کیک تولد به خاطره ای شیرین مبدل گردید.