بنیاد خیریه اکبر سلطانی نسب با یاری پروردگار متعال، برنامه ریزی میان مدت و بلند مدت با همکاری متخصصین در زمینه های مختلف و استفاده از پشتوانه های مالی مناسب درنظر دارد اقداماتی موثر در حمایت از قشر آسیب پذیر جامعه داشته باشد.

حمایت از دانش آموزان یتیم ، مستعد و نیازمند

در این طرح تعدادی از دانش آموزان بی بضاعت که از نعمت  پدرمحرومند و دارای استعداد برتر میباشند،  مورد حمایت تحصیلی بنیاد خیریه اکبر سلطانی نسب قرار میگیرند. این طرح با هدف شکوفایی استعدادهای تحصیلی و حرفه ای با تلاش تحصیلی دانش آموز و همکاری خانواده و حمایت مالی بنیاد ایجاد شده تا در آینده  بتوانند جوانانی باسواد و مثمر ثمر برای خانواده  خود و جامعه باشند.

ساخت واحد درمانی

یکی از اهداف این بنیاد ایجاد مراکز بهداشتی درمانی و توانبخشی عام المنفعه با اخذ مجوز از سازمان ها و ارگان های مربوطه است. در همین راستا بنیاد بیمارستان ۴۰ تختخوابی واقع در مجتمع بیمارستانی اعصاب و روان استاد محرری می باشد.

حرفه آموزی

بنیاد خیریه اکبر سلطانی نسب در نظر دارد  با توجه به استعداد و توانمندی دانش آموزان تحت پوشش، به آموزش مهارت و حرفه تخصصی به آنها بپردازد تا علاوه بر شکوفایی استعدادشان، بستر مناسب را برای تربیت نیروهای متخصص فراهم آورد.

کمک هزینه کاشت حلزون

بنیاد خیریه اکبر سلطانی نسب با کمک به کودکان کم شنوا و ناشنوا بستر را برای درمان آنان تسهیل می نماید. بنیاد با پرداخت کمک هزینه برای خدماتی چون کاشت حلزون، مداخلات توانبخشی، کسب مهارتهای گفتاری و شنوایی کودکان واجد شرایط و کم بضاعت را حمایت می کند.

فعالیت های بنیاد

پرداخت هزینه داروی بیماریهای خاص به صورت موردی

ساخت بیمارستان در مجموعه بیمارستان اعصاب و روان دکتر محرری

کمک هزینه سفر بیماران تالاسمی استان فارس به مشهد مقدس

پرداخت کمک مالی به دارالشفا آستان احمدی و محمدی فارس

بورسیه تحصیلی ۱۲ دانش آموزان تحت پوشش موسسه بنیاد دانش(تهران)

پرداخت هزینه کمک آموزشی و کلاس های آمادگی کنکور برای ۱۶ دانش آموز کلاس دوازدهم موسسه بنیاد دانش (تهران)

تمامی حقوق مادی و معنوی سایت متعلق به بنیاد خیریه اکبر سلطانی نسب می باشد